توضیحات محصول

هدف راه اندازی پایانه خرید و فروش گل و گیاه ( اپلیکیشن گل بازار ) بدون واسطه به ساده ترین شکل ممکن است. پس در این امر ما را یاری کنید منتظر نظرات و پیشنهادات بجای شما هستیم

هم اکنون با جستجوی عبارت “اپلیکیشن گل بازار” در گوگل، لینک فایل نمادین گل بازار ساخته شده توسط کارگروه مهندسی گل بازار به نمایش در می آید و این یعنی گام گذاشتن در پله موفقیت که تاثیر آن در آینده نزدیک برای همه مشهود خواهد بود.
وب سایت گل بازار

♻️ منشور گل بازار♻️
❌ ما هدفمان ایجاد یک پایانه اینترنتی خرید و فروش گل و گیاه بیرونی،گلخانه ای و… به صورت بی واسطه بین خریدار و فروشنده است. در این مسیر در کنار استفاده از سایت معتبر http://golbazzar.ir/ دست به ایجاد یک اپلیکیشن موبایلی زدیم تا برای همه سهل الوصول باشد و برای راهنمایی و همفکری دوستان از یک کانال به نام golbazzar@ و یک گروه به نام اتاق فکر استفاده نمودیم تا همگی دوستان در مسائل اظهار نظر کنند
❌ مزیت این برنامه نسبت به گروهها و کانال های تلگرامی در اینست که شما نیاز به این ندارید که ساعتها وقت صرف کنید تا گلی که مد نظرتان هست را پیدا کنید بلکه با یک جستجوی ساده می توانید محصول مورد نظر را بیابید و حتی به آسانی آن را با نام و مشخصات برای گروهها یا اینستاگرام به اشتراک بگذارید. در ضمن در گروهها بعد از چند روز به دلیل حجم عمده اطلاعات ناگزیر از حذف یک تعداد از اطلاعات هستیم در صورتیکه در گل بازار صاحب محصول بعد از فروش آن می تواند آنرا حذف کند.
❌ دوستان توجه داشته باشند که اگر در طول روز هزاران عکس از گل در گروهها برای هم بگذارید هیچ چیزی نصیب تان نخواهد شد باید این خواسته ها و داشته ها را به سمت بازار گل و گیاه سوق داد و هدف گل بازار به واقع اینست و برایش تدابیری سنجیده ایم.
❌ هم اکنون با جستجوی عبارت “اپلیکیشن گل بازار” در گوگل، لینک فایل نمادین گل بازار ساخته شده توسط کارگروه مهندسی گل بازار به نمایش در می آید و این یعنی گام گذاشتن در پله موفقیت که تاثیر آن در آینده نزدیک برای همه مشهود خواهد بود.
❌ دوستان عزیز می توانند از درگاه بانکی در برنامه توسط موبایل عکس گرفته و با مراجعه به بانک یا جستجو در اینترنت از قانونی بودن آن اطمینان حاصل نمایند و وجود این درگاه فقط به دلیل قانونی کردن این برنامه در امر خرید و فروش گل و گیاه می باشد.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

Invalid taxonomy name. Please correct it from the form editor

دیدگاه‌ها(1 رای)5.00

شما باید وارد شوید برای ارسال یک بررسی.