توضیحات محصول

توقف گرفتن عکس از عکس ها و شروع به اسکن.

آماده رسیدن به سطحی که عکس های  کتابخانه گوگل خود را دریافت کنید. و یا فقط تلاش بعدی خود را در برگشت به زحمات قدیمی ها برای عکس گرفته شان را بهبود بخشید.
ترمیم عکس های قدیمیات با اسکن حرفه ای از آنها به سادگی هرچه تمام تر.

گوگل دارای یک برنامه PhotoScan جدید برای اسکن کردن عکس های قدیمی است که نتایج بسیار بهبود یافته ایجاد بیش از صرفا عکس گرفتن از یک عکس یا تصویر قدیمی میباشد. بر خلاف دیگر برنامه های اسکنر من به عنوان نرم افزار اسکنر و Dropbox این برنامه رو میپسندم ، که اضافه بر قابلیت اسکن در اوایل سال جاری بین دیگر برنامه ها چنین استفاده می شود، اپلیکیشن PhotoScan گوگل عکس های متعدد برای ایجاد هر یک اسکن فوق العاده میگیرد. این مبارزه یا رقابت با تابش خیره کننده نور روی عکس می باشد، یک رزمایش مکرر هنگام اسکن کردن عکس های براق یا منعکس کننده نور می باشد.

چگونه کار می کند!

PhotoScan   برای هر اسکن چهار عکس طول می کشد. اما هنوز هم برای استفاده سریع و آسان است. سادگی باز کردن برنامه روی موقعیت عکس شما قرار دهید و برای اسکن برای این که تصویر در داخل قاب قرار گیرد ، روی دکمه شاتر بزنید. بعد از آن به شما بر روی عکس چهار دایره تو پر اطراف یک دایره تو خالی در وسط چهار دایره نشان میدهد،که با حرکت دوربین (گوشی) دایره تو خالی را بر روی دایره سفید به طوری که دایره تو خالی اطراف دایره سفید را بپوشاند ببرید. این برنامه شما را به طور مستقیم به حرکت دایره بیش از هر یک از نقاط راهنمایی می کند، پس تبدیل به رنگ آبی و ناپدید می شوند.
بعد از نقطه چهارم، برنامه حدود یک ثانیه به تولید اسکن طول می کشد که در نهایت کار تمام شده و عکس قدیمی با قاب کامل آماده است.

photo-scane
اگر شما از برنامه Google Photos استفاده میکنید میتوانید عکس کامل شده را به کتابخانه خود درگوگل اضافه کنید.

ویژگی ها و ابزار های دیگر PhotoScan

.

PhotoScan موجود در سطح جهان به صورت رایگان است، برای هر دو سیستم عامل iOS و Android.

Invalid taxonomy name. Please correct it from the form editor

دیدگاه‌ها

شما باید وارد شوید برای ارسال یک بررسی.