توضیحات محصول

با استفاده از گوگل درایو شما می توانید پشتیبان گیری و همگام سازی مخاطبین، تقویم و عکس ها را با سهولت انجام دهید.
گوگل این فرایند را برای جداشدگان iOS جهت تبدیل مهم ترین داده هایشان به اندروید راه اندازی کرد تا بدون تسلیم داده هایی مهم شان بر روی دستگاه iOS به جمع Android بپیوندند.
به جای اتصال دستگاه iOS خود را به کامپیوتر و رفتن از طریق یک سری از مراحل، به عنوان فرایند استفاده می شود که نیاز بهه زمان و تلاش زیادی دارد ، براحتی با فقط داشتن یک حساب گوگل و رفتن به گوگل درایو نصب شده بر روی دستگاه آی فون خود میتوانید بک آپ گرفته و بعد در دستگاه اندروید خود بازیابی بفرمایید.

اینگونه کار میکند:

backup-google-drive2

  1. نصب Google Drive بر روی آی فون خود.
  2. اگر شما در حال حاضر آن را نصب کرده اید، App Store را باز کرده و از بروزرسانی آن اطمینان حاصل کنید.
  3. راه اندازی Google Drive.
  4. بر روی دکمه Menu ضربه بزنید.
  5. Settings را انتخاب کنید.
  6. Backup را انتخاب کنید.
  7. به طور تک تک هر یک از دسته های پشتیبان گیری را میتوانید غیر فعال و یا تایید و نوع پشتیبان گیری را تغییر دهید. به طور مثال میتوانید کیفیت تصاویر را تغییر و بک آ| بگیرید یا از شماره ها بک آپ نگیرید.
  8. در نهایت، Start Backup را ضربه بزنید.

روند مدتی طول خواهد کشید، به خصوص اگر شما تعداد زیادی از عکس ها و فیلم ها (و با کیفیت بالا و کیفیت اصلی) را انتخاب کنید.شما باید برای مدتی  گوشی خود را متصل به یک شبکه Wi-Fi ترک کنید، برنامه باز و صفحه نمایش خود را به حال خود رها کنید. من پیشنهاد می کنم شروع پشتیبان قبل از اینکه به رختخواب بروید باشد.

وقتی که شما برای راه اندازی دستگاه آندروید خود آماده هستید، به همان حساب Gmail شما در برنامه Google Drive که بر روی آی فون خود فعال داشتید و پشتیبان گرفتید وارد شوید و از آن استفاده کنید.تماس ها با همان گروه علائم موجود در آی فون و تقویم با همان طبقه بندی و عکس ها نیز در برنامه Google Photos می باشد.

Invalid taxonomy name. Please correct it from the form editor

دیدگاه‌ها

شما باید وارد شوید برای ارسال یک بررسی.