/ در دسته‌بندی نشده / توسط

کد مخفی ایرانسل سری ۱

Alireza, [۲۷.۱۲.۱۶ ۱۹:۳۰]
مدت زماني است که شرکت ايرانسل ، توانسته است با بهره گيري از شرايط و ويژگي هاي منحصر به فرد و همچنين ارائه سرويس هاي قابل رقابت با دو اپراتور ديگر بازار خوبي را در جامعه امروزي موبايل ايران فراهم نمايد و با قابليتهايي که به تنهايي فراهم کرده است همانند MMS و GPRS توانسته است استفاده کنندگان زيادي را جدب کند. اما اين سيم کارت هاي اعتباري نيز در دورن خود ترفندهاي مخفي را دارا هستند! فعال سازي پيامگير ، فعال سازي ذخيره شماره ، حذف همه سرويس ها ، دريافت تنظيمات MMS ، دريافت تنظيمات GPRS ، اين موارد هستند که به وسيله کد مخفي که با آنها داده ميشود امکان دريافت آنها از طريق گوشي امکان پذير ميباشد.
کافي است در گوشي اي که يک سيم کارت اعتباري ايرانسل در داخل آن قرار دارد ، کدهاي زير را توسط کليدهاي گوشي وارد نماييد:

#۱*۱*۳*۱۴۰* فعال سازي پيامگير
#۳*۱*۳*۱۴۰* فعال سازي ذخيره شماره تماس گيرنده
#۴*۱*۳*۱۴۰* حذف همه سرويس ها
#۵*۳*۱۴۰* دريافت تنظيمات MMS
#۶*۳*۱۴۰* دريافت تنظيمات GPRS

لازم به ذکر است سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده شما را قادر مي سازد تا بدانيد در زماني كه در دسترس نبوده ايد، چه كساني با شما تماس گرفته اند. چنانچه تلفن همراهتان خاموش بوده يا خارج از محدوده پوشش شبكه باشد، كسي كه با شما تماس مي گيرد، به يك سرويس پيام گير هدايت مي شود كه در آنجا شماره اين شخص ذخيره مي شود. هنگامي كه تلفن همراهتان مجدداً در دسترس قرار گيرد، ليستي از تمام شماره هايي كه با شما تماس گرفته اند به همراه زمان اين تماسها از طريق SMS براي شما ارسال مي گردد.اين سرويس و سرويس پيام گير صوتي نمي توانند همزمان فعال باشند. شما تنها مي توانيد از يكي از دو سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده يا پيام گير صوتي در يك زمان استفاده نماييد.

نوشته های مشابه

اینترنت رایگان

Alireza, [۲۷.۱۲.۱۶ ۱۹:۱۷] اول یک کانکشن بسازید. اسم آن مهم نیست اما باید access point name را mtnirancell و hompage…

کد مخفی ایرانسل سری ۲

Alireza, [۲۷.۱۲.۱۶ ۱۹:۳۱] پیام کوتاه: این سرویس برای ارسال پیامهای کوتاه استفاده می گردد.پس از اطمینان از فعال بودن سرویس,میبایست…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *